П’ятниця , 19.04.2024

Тернополянка відстрілялася у Польщі на бронзову медаль Чемпіонату Європи

Тернопільська біатлоністка Анастасія Меркушина вчора успішно стартувала на Чемпіонаті Європи, який проходить у Польщі.

Меркушина біатлонУ перший день змагань спортсмени розіграли медалі в індивідуальних перегонах. У змаганнях серед жінок до трійки найсильніших увійшла тернопільська біатлоністка Анастасія Меркушина, – повідомляє Федерація біатлону України. Наша землячка з результатом +1:05.0 завоювала бронзову медаль.

А переможницею гонки стала Ірина Старих з Росії, яка подолала дистанцію за 44 хвилини 24,7 секунди. Друге місце у ще однієї росіянки Світлани Слєпцової – 1 хвилина 03,8 секунди відставання. Завтра, 27 січня, біатлоністи будуть боротися за нагороди у спринті серед чоловіків і жінок. Чемпіонат Європи триватиме у Польщі до 29 січня.

Додамо, що Анастасія Меркушина  – майстер спорту України міжнародного класу з біатлону, представляє ФСТ «Динамо-Україна», є студенткою ТНЕУ, тренується під керівництвом своїх батьків – Олега та Ірини Меркушиних. Також нещодавно Настя стала лауреатом у номінації «Найкраща спортсменка року» щорічної церемонії «Герої спортивного року Тернопілля – 2016».