Неділя , 24.01.2021

Барна просить у Києва 102 млн. без прийнятого плану об’єднання громад

Ці кошти були передбачені на реалізацію 42 інвестиційних програм

З проханням внести зміни до Постанови Уряду «Про порядок використання у 2015 році коштів державного фонду регіонального розвитку» звернувся до Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-Міністра Арсенія Яценюка голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Згідно цієї постанови, обласною державною адміністрацією проведено конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в поточному році.

За результатами конкурсного відбору, сформований узагальнений перелік інвестиційних програм (проектів) і поданий на розгляд Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Зазначений перелік погоджено Міжвідомчою комісією з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку.

Розпорядженнями Кабінету Міністрів України затверджено 42 інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку Тернопільської області, що можуть реалізовуватися у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на суму майже 102 мільйони гривень.

Разом з цим, згідно пункту 4 «Порядку» використання у 2015 році коштів

державного фонду регіонального розвитку здійснюється тільки після розроблення облдержадміністрацією і схвалення обласною радою перспективного плану формування територій.

Обласною державною адміністрацією підготовлений проект перспективного плану в порядку і згідно вимог, визначених Методикою формування спроможних територіальних громад та внесено на розгляд чергової сесії Тернопільської обласної ради, однак депутати його не затвердили.

«Зважаючи на вищенаведене, просимо скасувати абзац 4 пункту 4 «Порядку використання у 2015 році коштів державного фонду регіонального розвитку», та спрямувати кошти на розвиток області без затвердженого перспективного плану ровитку громад”, — йдеться у зверненні Степана Барни.

 

One comment

  1. а що простіше – впросити депутатів, щоб прийняли вже нарешті той план, чи впросити яценюка з порошенком?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*