Неділя , 17.01.2021

Влада у Тернополі тепер буде під «Народним контролем»

Тернопільська обласна організація політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» презентувала свою команду та активістів.

А також розповіла про преші здобутки діяльності громадського руху в Тернополі та області зокрема. Лідером «Громадського руху «Народний контроль» є Олена Абакумова. За її словами, молодь та досвідчені люди, які пройшли горнило Євромайдану мають докласти усіх зусиль, аби зрушити з місця реформістські та просвітницькі процеси в країні.
– Ми об’єдналися навколо нової організації «Громадського руху «Народний контроль», щоб змінити країну на краще. – зазначила Олена Абакумова під час презентації партії. – Ми закликаємо усіх активних громадян, яким близькі ідеали нашого руху доєднуватися до команди «Народного контролю».

Читайте також: Тернопільська “Самопоміч” показала свої карти, але ще не розкрила козирі

На презентації також ознайомили з ідеологією партії, лідерами, які представляють її на Тернопільщині. Активісти «Народного контролю» відомий підприємець Володимир Бліхар та депутати міськради Наталія Карпишин і Володимир Швайка розповіли про свої здобутки та результати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*