Субота , 20.04.2024

ФК “Тернопіль” вийшов в 1/8 Кубка України. Тепер чекаємо на “Динамо”?

ФК “Тернопіль” у матчі 1/16 фіналу Кубка України переміг запорізький “Металург” із рахунком 3:1.

Матч відбувся у Тернополі 22 серпня.

У першому таймі команди обмінялися голами. Вже на 3 хвилині поєдинку тернополяни відкрили рахунок – відзначився Сергій Полянчук. А на 45 хвилині гості зрівняли – комбінацію запоріжців замкнув Жураховський.

На початку другого тайму тернополяни повністю заволоділи ініціативою, що відразу ж і відобразилося на результаті. На 63 хвилині Курило вивів нашу команду вперед – 2:1.  А на 67-й хвилині Богданов закріпив перевагу – 3:1.

Здавалося, б запоріжці мали б активізуватися, щоб врятувати гру, однак до кінця матчу вони були більш близькими до того, щоб пропустити четвертий м’яч, аніж бодай скоротити рахунок.

У наступному раунді є велика ймовірність, що тернополянам дістанеться в суперники “Динамо”, “Дніпро” або “Шахтар”. Причому, раунд складатиметься із двох матчів, тож якщо попадеться іменитий суперник, буде змога побачити цей матч у Тернополі на стадіоні.