П’ятниця , 30.09.2022

Марина Порошенко приїде у Тернопіль пропагувати робітничі професії

Марина Порошенко відвідає Тернопіль 20 вересня. Дружина президента України Петра Порошенка візьме участь у благодійному проекті для дітей “Місто професій”

У парковій зоні Тернополя розгорнеться унікальне інтерактивне містечко, в якому діти зможуть визначитися з обранням своєї майбутньої професії.

Інтерактивний захід відбудеться 20 вересня у парку ім. Т. Шевченка. Даний проект організовується за підтримки голови Благодійного фонду «Подоляни» Тетяни Чубак, а також голови Тернопільської ОДА Степана Барни.

«Цьогоріч даний захід відбувається на більш серйознішому рівні, — розповідає  головний ідеолог проекту «Місто професій» Тетяна Люлька. — «Містечко професій» побувало вже у 15 містах».

До участі у вказаній інтерактивній грі запрошуються діти віком від 2 до 18 років. Проте чітких обмежень немає, наголошують організатори. Так, у Хмельницькому півторарічна дівчинка чудово опанувала професію телеведучої. Трапляється, що у «Містечку професій» хочуть спробувати себе й 20-річні молоді люди.

Отож, на вході до імпровізованого містечка кожна дитина реєструється, отримує паспорт, можливість обрати собі професію й відразу ж «влаштуватися на роботу». За сумлінну працю юним працівникам видаватимуть заробітну плату, за яку ті можуть придбати собі щось у спеціальній крамниці солодощів та подарунків.

Організатори планують презентувати близько 30 різноманітних професій, що зосереджуватимуться на окремому майданчику. На навчання кожної дитини у середньому розраховано по 1,5 хвилини. Наразі ведуться перемовини з навчальними закладами. Закликають зголоситися й спеціалістів взяти участь у даному проекті.

«Для дітей це хороша можливість знайти себе та свою нішу в суспільстві, — продовжує далі Тетяна Люлька. — Не лише обрати майбутню професію, а й зрозуміти та побачити, що ж являє собою суспільство. Суспільство, у якому аби щось отримати, необхідно щось віддати або зробити».

Інша мета інтерактивного проекту — популяризувати непопулярні робітничі професії. Цікаво, що на майданчиках, де опановують професію автомеханіка, найчастіше можна побачити… малих дівчаток з мамами.

Всі матеріали для навчання — справжні. Майбутні будівельники працюють зі справжньою цеглою, хірурги накладають шви на шматку сирого м’яса. А вогнеборці гасять заздалегідь розведене багаття. Також серед популярних професій — вчитель англійської мови, стоматолог, рятувальник.

У кожному місті в даному проекті беруть участь тисячі дітей. Наразі проект вже відвідав Білу Церкву та Вінницю. Минулого року «Містечко професій» побувало у 12-ох містах. Цьогоріч проведення даного заходу заплановано ще у 23 містах України.

Спеціально на захід 20 вересня до Тернополя завітає дружина Президента України Марина Порошенко.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.