Вівторок , 19.01.2021

У Тернополі шахраї виманили у пенсіонерки майже 5 тисяч доларів

Усі свої пенсійні заощадження віддала невідомим 84-річна жителька Тернополя, аби врятувати сина від в’язниці. Схема, за якою ошукали стареньку, стандартна: «Ваш син в міліції, готуйте гроші».

телефон-шахрай2Як встановили правоохоронці, тривожний дзвінок пролунав в будинку потерпілої вночі. На тому кінці проводу бабуся почула начебто голос сина, який благав про допомогу.

Жінка не могла зрозуміти, що відбувається. Ситуацію їй прояснив невідомий чоловік, якому її син передав слухавку.

Незнайомець представився працівником міліції та повідомив, що син пенсіонерки збив людину і тепер може потрапити до в’язниці. Допомогти родичу можна, якщо заплатити гроші. Бабуся погодилася. Продиктувала незнайомцю свою домашню адресу і передала в руки аферистів 3 тисячі доларів та 35 тисяч гривень.

Правда відкрилася вранці, коли до жінки зателефонував син, який, до слова, теж мешкає в Тернополі. З’ясувалося, що з ним усе гаразд і він був вдома, повідомили у секторі зв’язків з громадськістю Тернопільської обласної міліції.

Правоохоронці розшукують шахрая та звертаються до краян застерегти своїх батьків, бабусь, дідусів, які проживають самотньо, від шахраїв.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*