Субота , 23.01.2021

Тернополянам повернули гарячу воду

Сьогодні, 2 вересня, відбулася зустріч міського голови Тернополя Сергія Надала із керівництвом ВАТ «Тернопільобленерго» та директором КП «Тернопільміськтеплокомуненерго.

У ході розмови сторони обговорили ситуацію щодо заборгованості комунального підприємства за спожиту електроенергію та визначили графік погашення заборгованості.

– За результатами зустрічі у котельнях міста відновлено електропостачання і подача гарячої води у квартирах тернополян розпочнеться уже сьогодні, – розповідає очільник Тернополя Сергій Надал. – Заплановано, що котельні розпочнуть роботу із 17.00 год., а споживачі від котелень І.Франка та вул. Київська отримають гарячу воду із 18.00 год.

Як пояснюють у міській раді, припинення постачання гарячої води у будинках тернополян виникли через тарифну політику Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), яка майже щомісяця підвищує тарифи на електроенергію і газ та у відмінностях між реальними затратами та передбаченими у тарифах на комунальні послуги.

Відшкодування різниці, що виникає в тарифах, повинен здійснювати Уряд, але це відбувається майже із річною затримкою, натомість енергетики виставляють рахунки за спожиті енергоносії відразу у наступному місяці.

Окрім того, постановою Уряду виділено субвенцій для покриття різниці в тарифах усій Тернопільщині лише 4 мільйони, у той час як лише Тернополю до кінця 2015 року необхідно більше 50 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що 31 серпня у Тернополі припинили подачу теплої води у квартири городян, оскільки котельні міста відключили від елестропостачання через борги.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*