середа , 17.01.2018

Комбат, Ратушняк та інші. Кого веде “Батьківщина” у Тернопільську міську раду (СПИСОК)

Для участі у виборах депутатів Тернопільської міської ради “Батьківщина” висунула 43 кандидати.

батьківщина1У списку партії є чимало осіб, які були депутатами у 2006-2010 рр. – Андрій Артимович, Юрій Вересюк, Олександра Різник та інші.
Проте є і чимало нових людей.

Найбільш відомі серед новачків – це комбат батальйону “Тернопіль ” Володимир Катрук та підприємець Михайло Ратушняк.

Ратушняк не вперше бере участь у виборах, але вперше іде у міськраду спільно із “Батьківщиною”.

Пропонуємо вашій увазі повний перелік кандидатів від ВО “Батьківщина”.

Список партії ВО “Батьківщина” на виборах до Тернопільської міської ради:

Артимович Андрій, член ВО “Батьківщина”, завідуючий відділення анестезії, Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр “Мати і дитина”, перший номер

Антошків Анастасія, безпартійна, студентка ТНЕУ, округ №33

Боднар Микола, член ВО “Батьківщина”, директор приватного підприємства “Каменяр”, округ №1

Бойко Віталій, член ВО “Батьківщина”, начальник відділу ТОВ “БогданАВТО Тернопіль”, округ №5

Бульчинська Вікторія, член ВО “Батьківщина”, менеджер з надання мікрокредитів ТОВ “Мікрокредит”, округ №21

Валіон Василь, безпартійний, приватний підприємець, округ №15

Василевич Ольга, безпартійна, приватний нотаріус, округ №17

Вересюк Юрій, член ВО “Батьківщина”, директор ПП “ТернопільКомСервіс”, округ №32

Вовчук Наталія, член ВО “Батьківщина”, головний спеціаліст відділу архітектури Тернопільської РДА, округ №7

Гладчук Зеновій, безпартійний, голова громадської організації “Спілка бійців та волонтерів АТО “Сила України”, округ №36

Гринда Володимир, безпартійний, священик УГКЦ, храм Всіх Святих українського народу, округ №39

Заяць Тетяна, безпартійна, художній керівник будинку культури с. Плотича, округ №14

Катрук Володимир, безпартійний, командир батальйону спецпризначення “Тернопіль”, округ №10

Ковалишин Анна, член ВО “Батьківщина”, вихователь Тернопільського дошкільного навчального закладу №10, округ №3

Коваль Сергій, член ВО “Батьківщина”, директор ПП “Термінал”, округ №8

Крамарська Оксана, член ВО “Батьківщина”, тимчасово не працює, округ №37

Криницький Олександр, член ВО “Батьківщина”, юрист ТОВ “Теркурій-2”

Кухарський Андрій, член ВО “Батьківщина”, заступник директора обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, округ №30

Майкович Петро, член ВО “Батьківщина”, директор ПП “Тернопільміськліфт”, округ №42

Мричко Віктор, член ВО “Батьківщина”, керівник інформаційно-аналітичного центру Тернопільської міської організації ВО “Батьківщина”, округ №4

Муха Богдан, безпартійний, заступник директора класичної школи “Монтессорі “Сім – Я” з поглибленим вивченням англійської мови, округ №41

Нечай Богдан, безпартійний, пенсіонер, округ №25

Олійник Михайло, член ВО “Батьківщина”, менеджер товариства “Торговий дім “Карпатські мінеральні води”, округ №38

Павлючик Наталія, член ВО “Батьківщина”, пенсіонер, округ №28

Підгурська Олександра, член ВО “Батьківщина”, пенсіонер, округ №35

Пінь Андрій, член ВО “Батьківщина”, аспірант ТНЕУ, округ №9

Поврозник Петро, член ВО “Батьківщина”, директор Тернопільської спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням іноземних мов, округ №16

Прінь Юлія, член ВО “Батьківщина”, студентка ТНПУ, округ №31

Ратушняк Михайло, безпартійний, директор товариства “АНТ”, округ №22

Різник Олександра, член ВО “Батьківщина”, економіст, редакція газети “Наша Батьківщина”, округ №18

Рубас Ольга, безпартійна, заступник директора товариства “Українська торгова компанія”, округ №2

Симів Андрій, член ВО “Батьківщина”, тимчасово не працює, округ №26

Сліпченко Микола, безпартійний, директор товариства “Дентал депо”, округ №23

Стасів Михайло, член ВО “Батьківщина”, заступник головного лікаря, Тернопільський міський комунальний заклад “Центр первинної медико-санітарної допомоги”, округ №19

Стахів Олег, член ВО “Батьківщина”, лікар “Тернопільської обласної університетської лікарні”, округ №19

Тарас Андрій, член ВО “Батьківщина”, приватний підприємець, округ №12

Тицяк Олег, член ВО “Батьківщина”, головний бухгалтер товариства “В.Н.Т.”, округ №27

Фрайнд Сергій, член ВО “Батьківщина”, заступник директора Тернопільського міськрайонного центру зайнятості, округ №24

Харжевська Галина, безпартійна, музичний керівник Тернопільського дошкільного навчального закладу №33, округ №34

Четвертак Юрій, безпартійний, приватний підприємець, округ №13

Шайнюк Тарас, безпартійний, начальник безпеки товариства “Віконенко”, округ №29

Шоломейчук Наталія, член ВО “Батьківщина”, приватний підприємець, округ №40

Щавінський Володимир, член ВО “Батьківщина”, менеджер комунального підприємства Тернопільської облради “Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр”, округ №20

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates