Субота , 20.04.2024

У другому матчі ФК “Тернопіль” програв від “Шахтаря” краще, ніж у першому

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка України ФК “Тернопіль” у Києві зазнав поразки від донецького “Шахтаря” з рахунком 4:0.

шахтар19Нагадаємо, у першому поєдинку тернополяни поступилися з рахунком 0:5.

Тобто, у матчі на виїзді тернополяни пропустили менше, ніж вдома, але мрія головного тренера муніципалів не пропустити бодай у першому таймі не збулася.

Уже на 5-ій хвилині гірники розмочили ворота тернополян – з пенальті відзначився Феррейра.

На 33-ій хвилині Кобін у падінні через себе забив красень гол. Такі м’ячі забивають або на тренуванні, або у ворота команд рівня ФК “Тернопіль”.

У другому таймі гірники ще двічі розписалися у воротах тернополян – на 67 хвилині відзначився Борячук та на 89-ій Тайсон реалізував пенальті.

За підсумками двох матчів ФК “Тернопіль” поступився з рахунком 9:0 і завершив свої виступи у Кубку України.