Четвер , 28.03.2024

ФК “Тернопіль” котиться на дно турнірної таблиці

У матчі 13-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ФК “Тернопіль” вдомаі приймав чернігівську “Десну” і поступився з рахунком 0:2.

ternopilТернополяни лише у першій 10-хвилинці змогли на рівних грати із середнячком першої ліги.

А далі атаки поступово почали накочуватися на ворота наших земляків.

На 29-ій хвилині у “Десни” відзначився українець нігерійського походження Есеола. Він після подачі зі штрафного із близької відстані влучно пробив у ворота тернополян.

Наприкінці першого тайму “Десна” зуміла подвоїла рахунок. Чепурненко вийшов віч на віч із тернопільським воротарем, обіграв його і проштовхнув м’яч у порожні ворота.

У другому таймі гості грали на утримання рахунку і повністю впоралися із цим завданням, не давши тернополянам створити бодай натяк на гостру атаку.

У підсумку 0:2 – чергова поразка муніципалів, яка тягне їх на дно турнірної таблиці, поруч із “Нивою”.

ФК “Суми” у 13-му турі вдома перемогли ФК “Миколаїв” і таким чином уже набрали 13 очок.

А це значить, що у ФК “Тернопіль”, в активі якого 12 очок, переміщується на передостанню сходинку турнірної таблиці.

На останньому місці тернопільська “Нива”, яка у цьому сезоні зуміла набрати лише 4 очки.