Середа , 03.03.2021

На Тернопільщині головного лікаря судять за хабар

Прокуратура області передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно головного лікаря одного з районних медичних закладів за фактом підбурювання до надання неправомірної вигоди.

likar-habarПро це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Встановлено, що керівник районної лікарні підбурив місцевого жителя до надання неправомірної вигоди в сумі  5 тис. грн. за надання, нібито передбаченого законом, дозволу для проведення комп’ютерної діагностики хворих в амбулаторіях та фельдшерсько-акушерських пунктах району, а в результаті шахрайським способом заволодів цими коштами.

За наслідками досудового розслідування обвинувальний акт у кримінальному провадженні прокуратурою області направлено до суду за ч.1 ст. 190, ч.4 ст.27 та ч.1 ст. 369 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману та підбурювання до надання службовій особі неправомірної вигоди, за вчинення в інтересах того, хто надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища).

Нагадаємо, усі попередні посадовці, які цього року попалися на Тернопільщині з хабарями і по кримінальних справах яких уже винесено рішення, отримали покарання у вигляді штрафів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*