Четвер , 22.10.2020

У Тернополі за хабарництво засудили адвоката

Суд виніс вирок адвокату, який одержав хабар за сприяння в одержанні документів, повідомили у прес-службі прокуратури у Тернопільській області.

хабар2Прокуратура області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно одного з адвокатів Тернопільщини у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.2 ст.369 КК України та ч.1 ст.190 КК України (підбурювання до давання хабара та заволодіння чужим майном шляхом обману)

Встановлено, що обвинувачений, будучи адвокатом підбурив місцевого жителя до надання неправомірної вигоди в сумі 3 000 євро та 500 доларів з метою їх подальшої передачі службовим особам військового комісаріату та міграційної служби за видачу посвідчення про приписку до призовної дільниці, військового квитка, виготовлення паспорта громадянина України та документів для виїзду за кордон, а в результаті шахрайським способом заволодів цими коштами.

У ході досудового розслідування обвинувачений відшкодував потерпілому спричинену матеріальну шкоду.
Вироком Тернопільського міськрайонного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні цих кримінальних злочинів та засуджено до 3,5 років обмеження волі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*