Четвер , 28.03.2024

Тернопільські футбольні клуби завершують рік аутсайдерами

Футбольні команди “Тернопіль” і “Нива” в рамках 18 туру першої ліги у суботу, 21 листопада, зіграли свої останні офіційні матчі у цьому році.

ternopil-geliosФК “Тернопіль” вдома приймав харківський “Геліос” і поступився з рахунком 0:1. Єдиний гол у цьому матчі на 81-ій хвилині забив головою харків’янин Віталій Іванко.

Тернопільська “Нива” грали в гостях проти ФК “Суми” і виборола бойову нічию у цьому поєдинку.

Тернополяни уже на 4-ій хвилині пропустили м’яч. У складі господарів відзначився Дмитро Богачов.

На 81-ій хвилині тернополяни все ж таки відгралися. Гол у складі нашої команди забив Андрій Фаюк.

1:1 – як для гостьового матчу, то не такий вже й кепський результат.

А тут турнірне становище тернопільських команд за підсумками літньо-осіннього циклу чемпіонату таке, що гірше нікуди.

Після 18 турів ФК “Тернопіль” набрав 18 очок і посідає передостаннє, 15-те місце у турнірній таблиці. “Нива”, в активі якої лише 8 очок, на 16-му місці.