П’ятниця , 22.01.2021

Головлікаря, який попався на хабарі, оштрафували і навіть не звільнили з посади

Керівник районної лікарні отримав 5 тисяч гривень неправомірної вигоди від приватного підприємця. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

likar-habarПрокуратура області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно головного лікаря одного з районних медичних закладів у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 190, ч.4 ст.27 та ч.1 ст. 369 КК України (шахрайство та підбурювання до надання службовій особі неправомірної вигоди).

Встановлено, що керівник районної лікарні підбурив місцевого підприємця до надання неправомірної вигоди в сумі 5 тис. грн. за видачу дозволу-погодження на проведення функціональної комп’ютерної діагностики мешканців району у фельшерсько-акушерських пунктах та амбулаторіях району. При цьому посадовець розумів, що видача такого документа жодними нормативними документами не передбачена та такий документ не має ніякої юридичної сили.

Вироком Тернопільського міськрайонного суду обвинуваченого притягнуто до кримінальної відповідальності за вчинення інкримінованих йому кримінальних правопорушень та призначено покарання у виді сплати штрафу.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*