П’ятниця , 06.08.2021

Депутати міськради висловили недовіру головному архітектору Тернополя

Включити питання про висловлення недовіри головному архітектору міста Василеві Бесазі у порядок денний сесії міської ради домігся депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” Юрій Штопко.

Бесага3За питання голосували після усіх питань порядку денного – близько восьмої вечора. Його підтримали 23 депутати. Планується, що буде оголошений конкурс на заміщення посади, пише 0352.ua

Стартом до прийняття радикального рішення про недовіру Бесазі стала невдала чи то незавершена реконструкція історичного будинку по вулиці Січових Стрільців, яка викликала обурення тернополян. Однак це був не перший і не останній привід для сумнівів громади і депутатів щодо відповідності посаді пана Бесаги.

Тож на третій сесії міської ради сьомого скликання пан Штопко ініціював включення до порядку денного вищезгаданого питання. Після цього між депутатом і міським головою спалахнула коротка дискусія. Депутат апелював до важливості питання для міста, а очільник Тернополя – до того, що це має відбуватись по іншій процедурі.

Зрештою домовились – питання в порядок денний включили, як хотів депутат, але останнім, після всіх питань.

За рішення голосували близько восьмої вечора. Його підтримали 23 депутати. Як підсумок – рішення міської ради:
1. Рекомендувати міському голові Тернополя звільнити із займаної посади начальника управління містобудування, архітектури та кадастру – головного архітектора міста Тернополя Бесагу В.Й.
2. Доручити виконавчому комітету Тернопільської міської ради оголосити відкритий конкурс на заміщення даної посади.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*