Четвер , 18.04.2024

Олена Підгрушна тріумфально повертається в еліту світового біатлону

Тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна здобула третє місце в індивідуальній гонці першого етапу Кубка світу.

Підгрушна2Пропустивши минулий сезон через роботу у міністерстві молоді та спорту, Олена Підгрушна тріумфально повернулася в еліту світового біатлону.

У першій індивідуальній гонці, що відбулася ввечері, 3 грудня, у Швеції тернополянка піднялася на подіум, здобувши третє місце.

Олена блискуче відстрілялася на всіх вогневих рубежах не допустивши жодного промаху і показала хорошу швидкість на трасі.

Ще три українські біатлоністки потрапили у 30-тку кращих і набрали залікові кубкові очки. Ольга Абраомва посіла 16-те місце, Юлія Джима – 18-те і Наталія Бурдига – 27-ме.

А перше місце здобула італійська біатлоністка Доротея Вірер. Другою до фінішу у прийшла француженка Марі Дорен-Абер.