П’ятниця , 09.06.2023

Прокурор Тернопільщини розповів про слід адвокатів у корупційному скандалі

Прокурор Тернопільської області Олександр Мартинюк прокоментував вчорашні обшуки, які проводили детективи з НАБУ у Тернопільській міській та обласній прокуратурах.

обшук1Зокрема Олександр Мартинюк зазначає, що у Тернопільській області останнім часом почастішали випадки, коли адвокати з метою отримання неправомірної вигоди вводять громадян в оману та схиляють до надання грошових коштів нібито для передачі працівникам органів прокуратури області для вирішення тих чи інших питань, пов’язаних з розслідуванням кримінальних проваджень.

Внаслідок таких дій, за словами прокурора області, непоодинокими є випадки, коли працівники новоствореного НАБУ в рамках розслідування кримінальних проваджень за заявами громадян про вимагання неправомірної вигоди перевіряють причетність до вчинення такого роду дій працівників прокуратури.

Зокрема, нещодавно такі слідчі дії проводилися працівниками НАБУ у Козівському відділі Теребовлянської місцевої прокуратури, а вчора – такі події мали місце в Тернопільській місцевій прокуратурі та прокуратурі Тернопільської області.

“Такі дії вищевказаних псевдо шахраїв підривають імідж та авторитет прокуратури як державного правоохоронного органу. Тому звертаюся до всіх жителів області невідкладно повідомляти про відомі Вам такі факти, а також про факти вчинення будь-яких інших протиправних дій. Для оперативного реагування на факти корупції та інші ганебні вчинки в прокуратурі Тернопільської області продовжує функціонувати «телефон довіри» управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України (0352) 52-30-84. Окрім того, діє “Електронна пошта довіри”: korrupcia.ternopil.@gp.gov.ua”. – зазначає Олександр Мартинюк.
За словами прокурора області, вказані заходи спрямовані на залучення громадськості до виявлення будь-яких протиправних дій, а також, щоб кожний, хто вчинив корупційне правопорушення був притягнутий до встановленої законом відповідальності.

 

One comment

  1. які вони “гарні” прокурори .а адвокати сволочі

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Завантаження Captcha...

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.