Середа , 02.12.2020

У Козові від грипу помер молодий чоловік

У центральній районній лікарні смт. Козова від гострої двобічної пневмонії помер 35-річний чоловік.

грип4Ще 25 січня козівчанин потрапив до лікарні з діагнозом ГРВІ, ускладнена гострою однобічною пневмонією.

А вже 28 числа чоловіка перевели в реанімаційне відділення, бо стан його здоров’я різко погіршився – лікарі зафіксували запалення обох легень. 30 січня життя хворого обірвалось, повідомляє “Терен”.

Нагадаємо, з початку року на Тернопільщині зареєстровано майже 12 тисяч хворих на грип. Показник захворюваності перевищив епідпоріг на всій території Тернопільської області.

– З початку цього року на грип захворіло 11 875 чоловік. – розповів в.о. начальника Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області Євген  Безрукий. –  2332 осіб захворіли за останній тиждень. 749 чоловік госпіталізовано, 327 з них – діти. По області перевищено епідпоріг більш, ніж в 3 рази. Найбільше хворих зареєстровано у Чортківському, Тернопільському, Бережанському, Шумському, Гусятинському, Монастириському і Борщівському районах.

Окрім того, на теренах Тернопільщини зареєстровано 31 випадок захворювання на грип H1N1.

 

One comment

  1. Христина

    Чоловікові було 45 років!!! Це мій тато…Помер від не професійності, байдужості і безвідповідальності лікарки Ніверовськоі яка назначила не правильне лікування, яка не має зеленого поняття в тому що робить. Можливо так йому судилося…піти від нас таким молодим, але нажаль шанс на його порятунок не був використаний(((тому нам так важко змиритися з цією важкою втратою. Я щиро вірю що Бог є і все бачить і ця людина не зможе спати спокійно. Таким лікарям не місце в лікарні, не місце біля людей і вона не має права їх лікувати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*