Вівторок , 06.12.2022

У Тернополі звільнили директора училища, який ставив дітей на коліна

Непедагогічні методи виховання по-Каплунівськи у Тернопільському вищому професійному училищі ресторанного сервісу і торгівлі стали проблемою не лише для учнів, а й для директора.

каплун2Доктора педагогічних наук із 20-річним стажем таки звільнили, повідомляє ІНТБ.

– Сьогодні засідала кадрова комісія в Міністерстві освіти, яка розглядала питання про даного директора, і винесла рішення про звільнення Андрія Володимировича із займаної посади. І з завтрашнього дня він не директор навчального закладу. Він був на засіданні кадрової комісії і при ньому було оголошено рішення цієї  комісії. – розповіла директора департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА Ольга Хома.

Наразі в департаменті освіти і науки облдержадміністрації шукають кандидатуру на посаду виконуючого обов’язки директора.

– Виконуючий обов’язки повинен бути, власне, з училища, а директора ми можемо призначати з будь-якого іншого навчального закладу, який мав безпосереднє відношення до професійної освіти, і людина, яка могла працювати в будь-якій іншій сфері, але дотична до профтехосвіти. Кандидатур на даний час ми не маємо, але, думаємо, визначимося і з завтрашнього дня людина, виконуючий обов’язки, приступить до роботи.– зазначила Ольга Хома.

Нагадаємо, справу  Андрія Каплуна також вивчають і правоохоронні органи.

Leave a Reply

Your email address will not be published.