П’ятниця , 04.12.2020

Бійця із Тернопільщини до смерті побили п’яні товариші

Боєць із Тернопільщини Ігор Яцунда помер від отриманих побоїв. Про це розповіли у прес-службі 44 артилерійської бригади.  

боєць2“В одному з підрозділів 44 артилерійської бригади, який виконує бойове завдання у зоні проведення АТО в Луганській області, на жаль, стався ще один випадок загибелі військовослужбовця.

Проте смерть 34-річного мобілізованого зі Зборівщини жодним чином не пов’язана з бойовими діями, бо завинили у ній… його ж товариші.

Старший сержант Ігор Яцунда не порозумівся з двома іншими військовослужбовцями, через що був побитий ними. Усі троє на той момент були під дією алкоголю. Через деякий час, побачивши побитого лежачим на землі, ті, хто його бив, вочевидь уже трохи протверезівши, перенесли його в бліндаж та покликали на допомогу медика.

З синцями, переломами ребер та грудної клітини старшого сержанта повезли до лікарні, але довезти не встигли – по дорозі він помер.

Наразі слідчі органи встановлюють обставини події.

Командування військової частини виражає співчуття рідним покійного”, – йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, Ігор Яцунда помер 19 березня. Похорон бійця відбудеться сьогодні, 23 березня, у його рідному селі Присівці Зборівського району.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*