Неділя , 29.11.2020

Мер Тернополя розповів новій поліції, де найбільше порушників громадського порядку

Міський голова Тернополя розповів новій патрульній поліції про основні проблеми міста, які стосуються охорони громадського порядку. 

patrulМіський голова Сергій Надал звернувся до начальника Управління патрульної поліції в м. Тернополі Володимира Струка та проінформував про чисельні скарги тернополян та громадських організацій щодо несанкціонованої торгівлі на вулицях міста, порушення правил паркування транспортних засобів, факти вандалізму майна комунальної власності та ін.

Зокрема, у листі йдеться, що на вулицях Живова, Шептицького, Оболоня, Л.Курбаса, 15 Квітня у вихідні дні власники транспортних засобів систематично порушують правила паркування, несанкціонована торгівля спостерігається на вулицях Живова, Чорновола, Шептицького, Слівенська, Майдан Перемоги, перехрестя Миру-Дружби. Також, попри заборону, деякі заклади торгівлі здійснюють продаж алкоголю після 22 год.

Одночасно очільник Тернополя повідомив, що останнім часом зросла кількість порушень, які пов’язані із нанесенням шкоди комунальній власності міста, зокрема крадіжки саджанців дерев та акти вандалізму, повідомляє прес-служба міськради.

Тернопільська міська рада, з метою забезпечення ефективнішої роботи патрульної поліції, готова надати комунальний евакуатор та місце для зберігання вилучених транспортних засобів. Щодо боротьби із несанкціонованою торгівлею та порушення Правил торгівлі в торгівельній мережі міста допомагати патрульним готові працівники профільних управлінь міської ради.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*