Четвер , 28.03.2024

Донецький “Шахтар” втратив перемогу у матчі із “Севільєю” (ВІДЕО)

Донецький “Шахтар” заслуговував на переможний результат у першому півфінальному матчі Ліги Європи проти іспанської “Севільї”.

шахтар-севілья3Але у підсумку нічия – 2:2.

Іспанці першими відкрили рахунок. На 6-ій хвилині Вітоло вийшов один на один з П’ятовим і не схибив.

Однак, слід віддати належне гірникам, які після пропущеного м’яча аж ніяк не знітилися і домінували на полі впродовж усього першого тайму.

Після кількох комбінаційних атак на 23-ій хвилині Марлос зрівняв рахунок, а на 36-ій Степаненко влучним ударом головою вивів команду вперед.

До кінця першого тайму гірники ще навіть мали нагоду забити третій м’яч. А от після перерви малюнок гри змінився.

За переможного рахунку “Шахтар” віддав ініціативу супернику, за що й поплатився наприкінці матчу. На 81-ій хвилин суддя призначив пенальті у ворота гірників, яке реалізував Гамейро – 2:2.

Отож, усе вирішиться за тиждень у повторному поєдинку в Іспанії.