Середа , 03.03.2021

Дорожники Тернопільщини хваляться першим місцем за швидкістю роботи

Тернопільщина – одна з перших по темпах ліквідації ямковості. 

дороги-ремонт2Про це повідомили під час селекторної наради щодо ліквідації ямковості на українських дорогах, інформує прес-служба Тернопільської облдержадміністрації.

Близько 30-ти бригад шляховиків у всіх районах області працюють без вихідних. І ось результат –  з початку ремонтного сезону на дорогах Тернопільщини вже ліквідовано 95% ямковості та тріщин дорожнього покриття, зазначають в ОДА. Першочергово роботи проводяться на дорогах державного значення.

Як зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик,на міжнародних та національних автошляхах роботи з ліквідації ямковості вже завершені. Зараз виконують роботи на регіональних і територіальних дорогах.

При ремонті дорожники використовують метод гарячого асфальтобетону та ін’єкційно-струменевий. Виконують роботи ДП «Тернопільський облавтодор» та ТзОВ «ТехноБудЦентр».

Щоправда, дорожнім службам Тернопільщини не завадило б іще підтягнути якість, адже на багатьох ділянках ямковий ремонт виконаний так, що укладений асфальт там невідомо чи через літо протримається, не кажучи вже за наступний зимовий сезон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*