вівторок , 16.07.2019

Дорожники Тернопільщини хваляться першим місцем за швидкістю роботи

Тернопільщина – одна з перших по темпах ліквідації ямковості. 

дороги-ремонт2Про це повідомили під час селекторної наради щодо ліквідації ямковості на українських дорогах, інформує прес-служба Тернопільської облдержадміністрації.

Близько 30-ти бригад шляховиків у всіх районах області працюють без вихідних. І ось результат –  з початку ремонтного сезону на дорогах Тернопільщини вже ліквідовано 95% ямковості та тріщин дорожнього покриття, зазначають в ОДА. Першочергово роботи проводяться на дорогах державного значення.

Як зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик,на міжнародних та національних автошляхах роботи з ліквідації ямковості вже завершені. Зараз виконують роботи на регіональних і територіальних дорогах.

При ремонті дорожники використовують метод гарячого асфальтобетону та ін’єкційно-струменевий. Виконують роботи ДП «Тернопільський облавтодор» та ТзОВ «ТехноБудЦентр».

Щоправда, дорожнім службам Тернопільщини не завадило б іще підтягнути якість, адже на багатьох ділянках ямковий ремонт виконаний так, що укладений асфальт там невідомо чи через літо протримається, не кажучи вже за наступний зимовий сезон.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates