п’ятниця , 14.12.2018

На Тернопільщині судять власника турбази “Аквамарин”

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно власника турбази “Аквамарин”.

аквамарин2На Тернопільщині судитимуть чернівчанина за спричинення майже 250 тис. грн. шкоди ландшафтному заказнику загальнодержавного значення, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Прокуратурою Тернопільської області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно жителя Чернівецької області, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, ч.4 ст. 197-1, ст. 246, ч. 3 ст. 240 КК та ч. 1 ст. 252 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво, порушення правил використання надр, незаконна порубка лісу та умисне знищення об’єктів природно-заповідного фонду).

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений самовільно зайняв земельну ділянку площею 0,8758 га на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Касперівський», розташованого у с. Касперівці Заліщицького району.

На цій землі чернівчанин здійснив незаконну порубку дерев, самовільне будівництво будівель і споруд та незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення – води.

Цими протиправними діями обвинувачений спричинив інтересам держави шкоду на загальну суму майже 250 тис. грн.

20 травня 2016 року обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено для розгляду по суті до Заліщицького районного суду.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates