П’ятниця , 09.12.2022

У Тернополі акторам драмтеатру обласна влада зменшує зарплату на 1300 грн.

Влада урізає зарплату акторам Тернопільського обласного драмтеатру на 1300 гривень.

театрЗаслужений артист України Ігор Сачко направив відкритого листа голові Тернопільської ОДА Степану Барні, голові Тернопільської облради Віктору Овчаруку та депутатам Тернопільської облради!

“Шановні владарі Краю! Звертаюсь до Вас з пропозицією переглянути Ваше відношення до Театру в частині фінансування.

Наш Академічний театр отримав Почесне звання одним з перших в Україні. Це було досягнення нашого колективу. А заслуга влади була в призначенні нам коефіцієнту академічної надбавки в розмірі 100%.

5 років тому нам зменшили фінансування на 50 відсотків. Це був тяжкий удар. Ми пережили. Але час був інший, тарифи інші, курс долара 8, та й заощадження ще зігрівали свідомість.

Наприкінці 2015 року нам підвищили розряд на 250-300грн. Ми враділи. А тепер нам урізають по 1300грн.

Виявляється нам вчергове обрізають платню, вчергове на 25-30%.?!

Поясніть – що відбувається?

Колектив Театру настроєний рішуче відстоювати свої права. Але Ми не хочемо робити спектаклі біля будівлі влади і по Ваших кабінетах. Ми прагнемо творити вистави на сцені.

А Ваш обов’язок забезпечити нас всім необхідним, в тім числі і гідною зарплатнею. Не шукайте аргументів на відмову про тяжкі часи. Знайдіть можливість повернути нам наше. Переконаний – резерви Є.

Тому й звертаюсь до Вас в інтелегентному тоні актора Академічного Театру про відновлення справедливості, по відношенню до флагмана мистецтва області і краю –нашого театру ім.Шевченка.

Ми хочемо служити Українській культурі, нашому Народу і нашій Публіці. Тому Ми не заручаємось тимчасовою підтримкою партій і блоків. Переконані – нас підтримають Тернополяни. Слово за Вами.

І дуже хочеться надіятись,що областю управляють мудрі політики і професійні чиновники,які дбають про розвиток Української культури і Українського Театру!” – йдеться у відкритому листі Ігоря Сачка.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.