Неділя , 26.09.2021

У Тернополі міст на проспекті Бандери будуть ремонтувати чотири дні

Сьогодні і ще впродовж наступних трьох вихідних у Тернополі планують ремонтувати дорожнє покриття на мості, що на проспекті Бандери.

міст-ремонтУ зв’язку з поточним ремонтом дорожнього покриття через залізничну колію на вул. Руська-проспект Степана Бандери буде частково перекрито рух транспорту, повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради.

Рух буде частково перекрито з 6 по 9 травня з 10.00 год. до 16.00 год. На місці будуть встановлені дорожні знаки,відповідно до схеми організації дорожнього руху, а управління транспорту, комунікацій та зв’язку, на час виконання ремонтних робіт, внесе зміни у маршрутну мережу громадського транспорту.

Курсувати маршрутки будуть без змін, а от тролейбуси №2, 4 та 10 не будуть курсувати ці три дні з 10.00 до 16.00 год., опісля 16.00 год. – їх рух відновиться за звичним графіком та маршрутом.

Тролейбуси №1, 5 та 11 курсуватимуть через пр.Злуки, а №3 – за старим маршрутом через Універсам (тролейбус не повертатиме на пр.Злуки та не курсуватиме на Східний масив).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*