Вівторок , 31.01.2023

У Тернополі нарешті зупинили хоч одне незаконне будівництво

Зупинено незаконні будівельні роботи на бульварі Данила Галицького.

маф8Відділ державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) Тернопільської міської ради провів позапланову перевірку дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності торгового об’єкту за адресою бульвар Д.Галицького, повідомляє прес-служба міськради.

Під час виїзду на місце представники відділу ДАБК виявили, що на згаданому об’єкті ведуться будівельні роботи – збудовані капітальні стіни з газоблоків на монолітному фундаменті, що проводились власними силами підприємцем без відповідних дозвільних документів органів держархбудконтролю, без проектної документації.

Директором підприємства були надані лише договір на оренду землі та паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності торгового павільйону.

Зважаючи на порушення, відділом ДАБК вжито заходи реагування – притягнуто керівництво ПМП «Даймон» до адміністративної відповідальності та видано припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт на даному об’єкті, які не відповідають законодавству.

Leave a Reply

Your email address will not be published.