П’ятниця , 29.03.2024

ФК “Тернопіль” зазнав поразки і вилетів у другу лігу

У матчі 29-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ФК “Тернопіль” вдома поступився ФК “Миколаєву” із рахунком 1:0.

терно-миколаївДолю цієї зустрічі вирішив єдиний м’яч, який гості зуміли забити на першій хвилині другого тайму – у миколаївців відзначився Сікорський.

Тернополяни ж не спромоглися проявити характер, щоб вибороти бодай нічию. Як підсумок, безхарактерна поразка і виліт команди з першої ліги.

У заключному турі ФК “Тернопіль” 1 червня гратиме в гостях проти охтирського “Нафтовика”, але на турнірне становище результат цього матчу уже не вплине, адже за тур до завершення чемпіонату у тернополян на 8 очок менше, ніж у найближчих конкурентів, і передостаннє місце у турнірній таблиці.