Четвер , 25.04.2024

ФК “Тернопіль” знову показав пристойну гру, але зазнав поразки

У гостьовому матчі 25-го проти туру проти черкаського “Дніпра” ФК “Тернопіль” знову показав доволі пристойну гру, але у підсумку не зміг досягнути позитивного результату.

фк-тернопиль2У матчі, що відбувся 7 травня, тернополяни зазнали поразки з рахунком 2:0.

ФК “Тернопіль” мав кілька хороших нагод відкрити рахунок, але, на жаль, на завершальній стадії нашим нападникам бракувало точності.

І ось в такій ситуації спрацювало правило: не забиваєш ти, тоді забивають тобі.

Вирішальну роль у поєдинку зіграла помилка тернопільських захисників на 89-ій хвилині. Суперники перехопили м’яч і організували результативну атаку.

Екс-тернополянин Ігор Семенина на завершальній стадії не схибив – 1:0.

У доданий арбітром час тернопільські муніципали поспішали відігратися, але у підсумку заробили пенальті у свої ворота.

Юрій Соколовський, щоб зупинити контратаку суперника сфолив у власному штрафному майданчику, за що й отримав червону картку.

Юрій Бушман реалізував пенальні на 95-ій хвилині, після чого одразу ж пролунав фінальний свисток.

2:0 – ФК “Тернопіль” зазнає чергової поразки.

Наступний матч тернополяни проведуть вдома, 11 травня, проти ФК “Суми” – свого основного конкурента у боротьбі за збереження прописки у першій лізі.

Сумчани випереджають тернополян на 4 очки, тож нашій команді вкрай необхідна перемога у завтрашньому матчі.