Неділя , 17.01.2021

Тернополянин здобув “бронзу” на Кубку Світу з кікбоксингу

У вівторок, 7 червня 2016 року на Кубку Світу із кікбоксингу WAKO World Cup Best Fighter 2016, що відбувся в італійському місці Ріміні, тернополянин Павло Бусько зумів посісти третю сходинку.

БуськоСпортсмен виступив у дорослій категорії К-1, у якій представляв вагову категорію 57 кг.

“Надзвичайно приємно брати участь у змаганнях такого ґатунку. Я пишаюся тим, що у свої 19 років маю нагоду представляти своє рідне місто та Україну на Кубку Світу з Кікбоксингу. Це шалений вир емоцій, незламна боротьба та спортивний інтерес протягом усього турніру. На превеликий жаль, мені не вдалося привезти перемогу з Італії, однак досвід, спортивний запал та воля до перемоги, які я тут здобув, – безцінні. На наступних міжнародних турнірах продемонструю ще кращий результат, адже лише той, хто не опустив рук при першій невдачі, може пізнати солодкий смак майбутніх перемог!” – зазначив призер Кубку Світу із кікбоксингу свободівець Павло Бусько.

«Пишаюся та радію з того, що наша славна Україна, наш рідний Тернопільський край дає нам саме таких людей – спортсменів, одважних і хоробрих воїнів, сильних і незламних духом людей! Павло продемонстрував, що гідний виступати на такому рівні. Нехай сьогодні він не здобув перемоги, однак у нього за плечима уже здобутий досвід, загартований характер, воля та бажання перемагати на майбутніх турнірах!», – підкреслив голова Федерації таїландського боксу у Тернопільській області Ігор Бойчук.

Наразі спортсмен активно тренується та проходить підготовку до майбутніх змагань в Одесі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*