П’ятниця , 22.01.2021

У Тернополі обіцяють відремонтувати дорогу на Дальній пляж

Вже з наступного тижня місцеві комунальники розпочнуть ремонт дороги в сторону Дальнього пляжу. 

пляж111Як зазначає очільник міста Сергій Надал, цьому передували часті звернення тернополян, адже дорога була розбита вщент.

Через ремонтні роботи дістатись на пляж буде складно, тому міський голова Тернополя просить вибачення за тимчасові незручності, пише “Доба”.

– Я прошу в тернополян вибачення за тимчасові незручності, оскільки певний час доїзд до Дальнього пляжу буде ускладнений. Ремонтні роботи розпочнуться безпосередньо від Дальнього пляжу і в сторону до вулиці Чумацької. Спочатку зробиться ділянка від Дальнього пляжу до причалу, після чого дістатись до пляжу можна буде завдяки теплоходу і далі ці роботи будуть проходити у напрямку вулиці Чумацької, – розповів Сергій Надал.

Нагадаємо, що саме Дальньній пляж є офіційним місцем відпочинку тернополян. Тут повністю створено санітарні умови для безпечного купання – завезений пісок, постійно проводяться заміри води санстанцією, а також працює рятувально-водолазна служба.

Як зазначають санепідеміологи, в межах пляжу, вода акваторію ставу відповідає усім нормативним значенням, по санітарно-гігієнічних і мікробіологічних показниках.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*