П’ятниця , 22.01.2021

За грошима шахрай приїхав до тернополянки на таксі

Вже відома схема шахрайства про родича в поліції знову спрацювала в Тернополі. Шахраям, незважаючи на численні застереження, таки вдалося обдурити ще одну жертву.

шахрай1-300x216На гачок аферистів потрапила 42-річна мешканка обласного центру. Уночі до жінки зателефонував невідомий та представився поліцейським.

Повідомив, що у сина виникли чималі проблеми з Законом – він скоїв ДТП з потерпілими. Однак уникнути кримінальної відповідальності можливо – слід лише знайти 6 тисяч євро

Такої суми у тернополянки не було, однак шахрай погодився і на ті заощадження, що зберігалися в помешканні – 2700 євро. За грошима на таксі приїхав ще один псевдоохоронець. Мовчки забрав гроші та залишив ошелешену жінка довго очікувати новин про сина.

Лише через дві години жінка таки спромоглася сама зателефонувати сину і зрештою зрозуміла, що її обдурили пройдисвіти.

Поліцейські вкотре нагадують бути обачними та не довіряти незнайомцям. Ретельно перевіряйте усю інформацію, не спішіть передавати маловідомим особам гроші. В першу чергу зв’яжіться з родичем, який нібито потрапив у халепу та дізнайтеся, чи з ним все гаразд. Будьте пильними!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*