Неділя , 28.11.2021

У Тернопільському аеропорту створять 70 нових робочих місць

Аби отримати ліцензію у Тернопільському аеропорту створять близько 70 нових робочих місць.

аеропорт123Попри чималі борги перед працівниками Тернопільського аеропорту, стоїть питання щодо збільшення штату.

Про це розповів директор комунального підприємства «Фірма «Тернопільавіаавтотранс» Юрій Малецький, пише 0352.ua.

Він пояснює, що для того, щоб аеропорт отримав сертифікат на свою діяльність, персонал також повинен бути дипломований і мати відповідні сертифікати для роботи, але чисельність працівників треба збільшити.

«Зараз в нас працює близько 70 чоловік, за вимогою ліцензійної комісії такий об’єкт має обслуговувати вдвічі більше працівників з відповідним дозволом на свою роботу. Тому вже найближчим часом ми плануємо організувати навчання, або відправити людей на навчання до Києва», – розповів керівник аеропорту.

Він додав, що нараз вдалося погасити заборгованість із зарплату працівникам. Станом на 1 січня цього року борг аеропорту становив 3,5 млн. грн

За словами Малецького, з 46-ти пунктів-зауважень, які навесні залишила комісія для відновлення повноцінної роботи аеропорту в Тернополі, вже вдалося виконати 25-ть.

«Я хочу запевнити, що всі зауваження комісії ми виконуємо за їх інструкціями і згідно закону. Це ж стосується і залучення інвесторів, без яких нереально було б запустити такий об’єкт. Перепони, переважно бюрократичні, через які робота трохи затягується, але усунути зауваження реально, тільки б поменше спекулювали на цих питаннях», – зазначив Малецький.

One comment

  1. фвапфуп

    Ця стаття повністю брехня

Leave a Reply

Your email address will not be published.