П’ятниця , 22.01.2021

Майор та капітан поліції, які у Тернополі взяли 1500 доларів хабара, отримали вирок суду

Два працівники поліції, яких у лютому цього року біля гуртожитку кооперативного технікуму затримали під час отримання хабара, заслухали вирок суду.

habar-policiaТернопільський міськрайонний суд Тернопільської області визнав винними начальника відділення слідчого відділу Тернопільського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Тернопільській області та старшого оперуповноваженого Тернопільського районного відділення поліції ГУ Нацполіції області у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).

Доведено, що 26 лютого 2016 року начальник слідчого відділення С. за посередництва старшого оперуповноваженого Р. одержали від громадянина України грошові кошти в розмірі 1500 дол США за сприяння в закритті кримінального провадження.

Як повідомив військовий прокурор Тернопільського гарнізону Олександр Федчишин, суд врахував всі обставини і засудив зловмисників до 25,5 тис грн та 14,45 тис грн штрафів, відповідно.

Крім того, до винних осіб застосовано додаткове покарання: позбавлення права обіймати посади на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності строком 1 рік 6 місяців для начальника слідчого відділення С. та 1 рік для старшого оперуповноваженого Р.

Обвинувальні вироки набрали законної сили, повідомляють у прес-службі Військової прокуратури Західного регіону України.

Нагадаємо, у лютому цього року на вулиці Живова поблизу гуртожитку кооперативного технікуму спіймали майора та капітана поліції під час отримання ними хабаря. Тоді повідомлялося, що розмір отриманої незаконної вигоди становить 1600 доларів США.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*