П’ятниця , 29.03.2024

ФК “Тернопіль”, позбувшись головного тренера, нарешті почав грати у футбол

У матчі 11 туру чемпіонату першої ліги тернопільській муніципали створили маленьку сенсацію.

ternopil-arsenalВчора, 25 вересня, ФК “Тернопіль” вдома приймав “Арсенал-Київ” і здобув перемогу з рахунком 2:1.

Тернополяни програвали по ходу зустрічі – на 35-ій хвилині киянин Семенюк відкрив рахунок.

Проте тернопільські футболісти проявили характер і таки видряпали перемогу. Спочатку на 75-ій хвилині зустрічі тернополянин Артур Дорі зрівняв рахунок. А на під кінець матчу, на 86-ій хвилині той же Дорі забив переможний м’яч.

2:1 – і це перша перемога тернопільських муніципалів у цьому сезоні.

Слід зауважити, що нещодавно головного тренера Івана Марущака керівництво тернопільського клубу відправило у відставку через негативні результати. Команду також покинули й ті футболісти, яких Марущак привів з собою у міжсезоння.

Ще кілька тернопільських футболістів отримали травми, тож на перемогу у матчі проти столичного “Арсеналу” мало хто сподівався.

Керівництво ФК “Тернопіль” оголосило конкурс на посаду головного тренера. Наразі команду готує до матчів Василь Матвійків.