П’ятниця , 28.01.2022

Знаменита тернопільська спортсменка розлучилася із відомим політиком

Олена Підгрушна та Олексій Кайда –уже не сімейна пара. Олімпійська чемпіонка із Тернополя повідомила про своє розлучення.

kajda-pidgrushna1“Золота” тернополянка Олена Підгрушна в інтерв’ю виданню xsport.ua розповіла, що розлучилася із екс-очільником Тернопільської облради Олексієм Кайдою.

– Як чоловік-політик, член ВО «Свобода», відноситься до того, що ви берете участь в російських етапах КМ?

– За наше спільне життя він жодного разу не був проти. У мене є відповідальність перед собою, командою, країною. Етапи Кубка світу – це не моя особиста примха, ми їдемо представляти країну. І я буду боротися за команду. А чи не поїхати і потім втратити рейтинг, місця – такого не може бути.

– Ти сказала про чоловіка в минулому часі. Це означає…

– Так, це значить, що ми офіційно в розлученні.

Нагадаємо, екс-пара одружилася в 2013 р.

“Вперше з Оленою познайомився 23 березня 2011 року. Вона саме приїхала до Тернополя після завершення сезону, в якому у складі естафетної збірної України виборола “срібло” на чемпіонаті світу в Німеччині. Я тоді повернувся із США, де на запрошення програми бібліотеки Конгресу США “Відкритий світ” 10 днів перебував у Вашингтоні та Фініксі (штат Арізона) і знайомився з реаліями життя американських колег. У директора школи вищої спортивної майстерності Олега Любінського виникла ідея нагородити віце-чемпіонку світу. І хоча я чув про таку спортсменку, але сказав: “Яке може бути нагородження, я втомлений, щойно з літака, а ще чекала кількагодинна дорога з Києва до Тернополя”. Але Любінський настояв. Наша зустріч відбулася в моєму робочому кабінеті в обласній раді. Саме на цій офіційній зустрічі і вдарила блискавка…”, – зазначав раніше в одному із інтерв’ю Олексій Кайда.

Джерело: ternopil.te.ua

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.