Неділя , 20.09.2020

За посаду мера у Борщові змагатимуться 7 кандидатів

Завершився термін висунення кандидатів на посаду  Борщівського міського голови, які відбудуться 11 грудня.

borshiv-1У зв’язку з створенням Борщівської об’єднаної територіальної громади вибори відбудуться на території Борщівської міської ради та ще 8 сільських рад району.

За попередніми даними змагатися за посаду виявило бажання 7 кандидатів, пише “Галас”.

Претендентів висунули практично всі провідні політичні сили. Ймовірно, що за перемогу змагатимуться представники трьох політичних сил – Блоку Петра Порошенка, «Батьківщини» та «Самопомочі».

Партія влади висунула у мери директора спортивної школи Віктора Голубця, який на попередніх виборах посів третє місце. «Батьківщина» цього разу  робить ставку на голову районної ради Івана Кобилянського. Відзначимо, що попередній міський голова Роман Сельський був висуванцем партії Юлії Тимошенко і достроково склав повноваження.

Обоє кандидатів роблять ставку на адмінресурс і вочевидь будуть за нього заперто конкурувати. За такого розкладу зростають шанси третього фаворита –  другого призера попередньої виборчої кампанії, діючого віце-мера Володимира Чугаєвського, на якого робить ставку «Самопоміч».

Шанси інших претендентів поки що важко визначити. Це Христина Яворська з ВО «Свобода», Андрій Ратушняк з УКРОПу, Володимир Дуплавий з «Демальянсу» та скандальновідомий голова Борщівської РДА періоду правління Януковича Іван Чепесюк, який йде самовисуванцем.

Довідка: До складу Борщівської міської об’єднаної територіальної громади увійшли Борщівська міська рада (місто Борщів), Верхняківська сільська рада (село Верхняківці), Висічанська сільська рада (село Висічка), Королівська сільська рада (село Королівка), Мушкатівська сільська рада (села Мушкатівка, Слобідка-Мушкатівська), Пищатинська сільська рада (село Пищатинці), Стрілковецька сільська рада (село Стрілківці), Циганська сільська рада (село Цигани).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*