Понеділок , 03.10.2022

На Тернопільщині чоловік умудрився вкрасти те, що раніше уже було вкрадене

Кримінальне провадження за вчинення крадіжки бучацькі поліцейські розпочали щодо 48-річного жителя села Соколів Бучацького району.

kamin1Чоловік викрав три куби каменю, що був арештований як речовий доказ в ході розслідування кримінального провадження за  фактом незаконного видобутку корисних копалин.

Про це повідомили у секторі комунікацій Тернопільського обласного управління Національної поліції.

Вантажний автомобіль марки “ІФА” співробітники Золотопотіцької поліцейської станції зупинили неподалік села Возилів Бучацького району.

Увагу поліцейських привернув вантаж – близько трьох кубів каменю. Як з’ясувалося, водій набрав будівельного матеріалу з території недіючої ферми, що в сусідньому селі Сновидів.

Про наявність пісковика на фермі водій добре відав, адже саме його автомобіль перевозив камінь з кар’єра, коли факт незаконного видобутку корисних копалин виявили правоохоронці та активісти.

Зі слів поліцейських, частина видобутого зберігалася на одному підприємстві, а брили вагою 300-400 кілограмів були залишені на території ферми, куди час від часу навідувалися правоохоронці, аби перевірити схоронність арештованого судом майна.

48-річний  соколівчанин  надробив із великовагових брил дрібних кусків, повантажив на свій автомобіль і таким чином вирішив привласнити арештоване майно. Та на заваді стали поліцейські. Автомобіль зловмисника затриманий. Триває досудове розслідування.

Leave a Reply

Your email address will not be published.