Вівторок , 05.12.2023

У тренера Кварцяного з’явився скандальний послідовник у першій лізі

В одіозного тренера луцької “Волині” Віталія Кварцяного схоже з’явився вірний послідовник. Це головний тренер рівненського “Вересу” Володимир Мазяр.

mazjarПісля матчу проти ФК “Тернопіль” тренер “Вересу” не те, що не відзначався толерантністю, а й взагалі говорив неприпустимі для сучасного футболу речі.

Зокрема, він заявив, що йому хотілося вдарити футболістів ФК “Тернопіль”.

“Мені цікаво, чому тернополяни не б’ються так за результат з іншими командами, напевно, тоді б вони мали не 10 очок. Сьогодні здивувало налаштування їхніх футболістів, вони відкрито всю гру провокували наших гравців, суддю, мене, всю тренерську лавку. Був негатив в наш бік. Не був би я тренером, а просто мужчиною, то за таке можна було б дати по морді. Ті слова, які я чув на адресу своїх гравців, думаю, команда «Верес» не заслужила. Щодо суддівства, то судді весь час помиляються. Був там пенальті чи ні? Так, там навіть лінії не видно”. – зазначив Володимир Мазяр  після матчу.

Нагадаємо, поєдинок, що відбувся 18 листопада, завершився перемогою команди із Рівного з рахунком 1:0. Проте на останніх хвилинах матчу футболісти ФК “Тернопіль” влаштували розбірки через непризначений пенальті у ворота “Вереса”.