Неділя , 20.09.2020

У Юлика пояснили, хто винен у тому, що автомобілі на Тернопільщині злітають у кювет

У Службі автомобільних доріг Тернопільщини, яку очолює Богдан Юлик, роз’яснюють, що дорогами в межах населених пунктів опікуються місцеві органи влади.

buksyrВчора на одному з тернопільських інтернет-сайтів була  опублікована інформація, в якій йшлось про те, що дорожники області не готові до проявів зими.

Мова йшла про дорогу у місті Зборів та Чортків, де через ожеледицю машини опинились у кюветі.

Шялховики наголошують, що Служба автомобільних доріг у Тернопільській області обслуговує державні та місцеві дороги загального користування за межами населених пунктів. Дорогами у межах населених пунктів опікується місцева влада.

У Службі автомобільних доріг у Тернопільській області також запевнили, що вони повністю готові до зимового утримання. При найменшому прояві негоди дороги розчищаються та обробляються протиожеледними матеріалами. Так, від учора, на автошляхах, які обслуговують обласні дорожники, до роботи приступило 66 одиниць потужної техніки: піскорозкидачі та навантажувачі.  При потребі залучатиметься техніка сторонніх організацій, як це було при подоланні наслідків нещодавньої стихії.

One comment

  1. Всі кругом винні, тільки не Юлик. Брехун.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*