П’ятниця , 19.04.2024

ФК “Тернопіль” перебуває на дні, але бореться до останнього

ФК “Тернопіль”, який зараз у першій лізі перебуває на дні турнірної таблиці, веде відчайдушну боротьбу за виживання.

kurylo2У матчі 17 туру тернополяни у суботу, 5 листопада, вдома приймали “Черкаський Дніпро”.

У протистоянні з одним із лідерів чемпіонату ФК “Тернопіль” пропустив першим – на 23-ій хвилині у складі гостей відзначився Ковпак.

Програючи по ходу поєдинку, муніципали все ж таки знайшли в собі сили уникнути поразки. На 90-ій хвилині досвідчений Курило зі складної позиції влучно пробив по воротах суперника і встановив остаточний рахунок матчу – 1:1.

Після 17 турів у тернополян поки що тільки 10 очок і відставання від найближчих конкурентів становить 6 очок. Щоправда, у цій скрутній ситуації радує те, що тернополяни не опускають рук і в кожному матчі ведуть відчайдушну боротьбу до фінального свистка.