Вівторок , 29.09.2020

Грип закриває школи Тернопільщини на карантин

Найскладніша ситуація у Борщівському районі – там призупинили навчання у 7 навчальних закладах району.

karantinНа Тернопільщині через збільшення кількості хворих на грип та ГРВІ у деяких районах закривають школи або ж окремі класи, пише “Галас”.

Станом на 5 грудня за внутрішніми наказами директорів шкіл та начальників відділів освіти в області було закрито вісім шкіл. Зокрема, йдеться про сім шкіл у Борщівському районі, дві з яких у самому Борщеві, та одну школу на Гусятинщині.

– Сьогодні ми отримали інформацію про те, що в Теребовлянському та Гусятинському районах також планують закривати школи, – каже лікар-епідеміолог Тернопільського обласного лабораторного центру Світлана Маціпура. – Проте наразі точної інформації щодо кількості закритих шкіл не маємо. Відомо й що у тернопільській школі №11 закрили один клас. Це, власне, рішення директорів шкіл і педагогічної ради, адже вони відстежують ситуацію і дивляться, чи закривати школу, чи лише окремі класи.

За словами Світлани Маціпури, епідеміологи очікували ріст захворюваності на грип та ГРВІ, бо традиційно в нашій області на кінець грудня, а також на початку січня-лютого, збільшується кількість хворих.

– Будемо стежити за ситуацією далі, якщо вона погіршиться, то говоритимемо про підвищення епідемічного порогу, – додає лікар-епідеміолог. – Наразі ситуація ускладнилася, але якщо вона загостриться, то будемо оголошувати епідемію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*