Субота , 26.09.2020

Сектанти розповіли, чому просили в Бога благословення для Путіна

Чому невідомі люди в кінотеатрі Довженка молилися за здоров’я Путіна та російських чиновників? Відповіді на ці питання отримали журналісти «20 хвилин».

158Пастор церкви Свідоцтва Христа Богдан Пилипів розповів, що вони молились за те, аби Бог благословив Путіна на покаяння.

Нагадаємо, що тернополянин став свідком того, як у Тернополі сектанти молились за здоров’я Путіна та чиновників Росії. 

– Так, ми згадували Путіна у нашій молитві за покаяння – ми просимо, щоби Бог благословив певних людей покаятись, – каже Богдан Пилипів. – Наша церква активно підтримує українське військо – ми збирали кошти на бус для вояків, маємо свого капелана, регулярно відправляємо допомогу на Схід та займаємося благодійністю. Абсурдно навіть припускати, що ми можемо молитися за агресора. До речі, син жінки, котра проводила те зібрання, теж служив на Сході. Тож нам дуже шкода, що чоловік, який зняв фрагмент нашого зібрання на відео, не зрозумів суті нашої молитви. Якщо би він просто підійшов до нас і запитав, що означають ці слова, ми одразу ж змогли би пояснити йому їхній істинний зміст. Також упевнений – якщо би він побув на нашому зібранні довше, то теж би усе зрозумів. А вирвані з контексту окремі слова, звісно, можуть справити оманливе враження.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*