Понеділок , 04.12.2023

Тернопільський генерал пропонує негайно відправити Авакова у відставку

Колишній начальник Тернопільського обласного управління МВС, генерал міліції Віталій Максимов вважає, що після трагедії у Княжичах, де загинуло 5 правоохоронців, міністр Аваков повинен піти у відставку.

maksimov

Віталій Максимов

Віталій Максимов вважає, що ситуація навколо псевдореформ Авакова давно вийшла з-під контролю. Повний непрофесіоналізм цієї команди призвів до того, що в Україні гинуть працівники правоохоронних органів.

“За останні декілька місяців в Україні сталося ряд надзвичайних ситуацій за участю нових поліцейських. Так, в Тернопільській області при затриманні злочинця загинуло двоє поліцейських та один був поранений (доречі, поранення цьому поліцейському нанесли свої ж співробітники), в Дніпрі було вбито двох поліцейських, а жахлива подія на Київщині, де в перестрілці між правоохоронцями загинуло 5 поліцейських перевищила межу розуміння, що діється в системі МВС.

Ще необхідно нагадати всім українцям, де нові поліцейські виступали в якості вбивць ні в чому невинних людей. Так, в Києві в лютому цього року поліцейські розстріляли автомобіль БМВ, де знаходилося чотири особи. Один із них, молодий хлопець від вогнепальних поранень загинув на місці події. Вина цього молодика була тільки в тому, що він випадково сів в цей автомобіль.

В Миколаївській області поліцейські після затримання дрібного сімейного дебошира, на якого на руки наділи кайданки, навмисне з вогнепальної зброї застрелили останнього. Аналогічна ситуація була також в Харківській області, де біля бару поліцейський просто так вбив людину.

Я вже не кажу про декілька резонансних ДТП, де поліцейські, перебуваючи за кермом автомобіля повбивали пішоходів.

Скільки ж має загинути поліцейських та простих громадян України, щоби нарешті “фейсбушний” міністр Аваков разом зі своїю “молодою командою”, які повністю знищили систему МВС пішли в відставку?

Невже президент України, всі депутати ВР та кабінет міністрів не розуміють, що ситуація навколо псевдореформ Авакова давно вийшла з-під контролю. Повний непрофесіоналізм цієї команди призвів до таких наслідків.

Відкиньте всі політичні чвари, займіть державницьку позицію та на найближчій сесії Верховної Ради відправте Авакова у відставку. Весь український народ буде вам за це тільки вдячний. Слава Україні! Героям Слава!” – написав Віталій Максимов на своїй сторінці у Фейсбуці.

 

One comment

  1. Авакова взагалі близько не можна допускати до правоохоронних органів він профан в поліціі так як і його славетні радники. В даний момент в державі повинні бути при владі і в правоохоронних органах профі, а не люди які взагалі не мають зеленого поняття в оперативній роботі , за випадок із смертями поліцейських Авакова потрібно судити разом із Деканоїдзе які розвалили оперативну службу.