Середа , 23.09.2020

Тернопільський нардеп скоро матиме в хаті свого прокурора (ВІДЕО)

Нові обличчя, і не тільки обличчя, української влади прекрасної статі щотижня стають головною темою для обговорення – в новинах і соціальних мережах.

pober1І головне питання, яке ставлять молодим жінкам у владі – за допомогою яких фахових знань та вмінь вони отримали високу посаду.

Простіше говорячи, всіх цікавить – розумом взяли, чи якоюсь іншою частиною тіла? Щоб покласти край цим обурливим спекуляціям, “Гроші” вирішили поцікавитися біографію вродливих чиновниць і дізнатися правду у них самих.

Зокрема, “Гроші” знайшли юну чиновницю із Тернополя. Це Ілона Побер, і у 24 роки вона вже працює на престижній і дуже важливій посаді.

“Ми зараз знаходимося в головному територіальному управлінні юстиції в Тернопільській області, я працюю у відділі примусового виконання рішень”, – каже вона.

Окрім цього, дівчина донька народного депутата України –  Ігоря Побера. Вона без 5 хвилин прокурор.

“В майбутньому планую ввійти в органи прокуратури. Оскільки пройшла вже відкритий конкурс. Результати вже оприлюднені, надіюсь, що спецперевірка пройде успішно”, – розповідає дівчина.

Ексклюзивно для програми “Гроші” вона погодилась показати своє життя та оселю.

“Це моя кімната, це моя гардеробна. Улюблена частина в цій квартирі”, – похвалилася Ілона Побер.

На камеру вона показала свої сукні, але каже, що дизайнерських на кшталт Dolce & Gabbana поки не має.

“Dolce & Gabbana, на жаль, немає. Можливо, колись будуть”, – каже вона.

Ілона запевняє, впливовий тато ніколи не намагався посприяти її кар’єрі.

“Він не сприяв, оскільки не було в тому потреби. Так як в мене виходить здобувати самій, як освіту, так і кар’єру”, – пояснює донька депутата.

Підтверджує це і сам народний обранець. Він зізнається, що одразу після закінчення Ілоною університету, він мав можливість працевлаштувати доньку.

“На той момент я скажу по секрету, я міг домовитися, щоб її взяли в прокуратуру”, – пояснює він.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*