Вівторок , 29.09.2020

Чому не варто жаліти ошуканих вкладників “Хеліксу”?

Ми живемо в епоху суцільного шахрайство. На кожному кроці нас підстерігають нечисті на руку ділки, які стараються заволодіти нашими грішми.  

helixБабусю, яка віддала останні кілька тисяч гривень за порятунок сина чи онука від відповідальності за скоєння ДТП, безсумнівно шкода.

Людей, які вклали важко зароблені гроші у дольову участь, але так і залишилися без обіцяного житла, теж шкода.

Але нотки співчуття зовсім не виникають щодо ошуканих вкладників фінансової піраміди “Хелікс Капітал”.

Поясню чому. Вкладниками “Хеліксу” є переважно люди грамотні і, за українськими мірками, середнього стату.

Люди мають вищу освіту, є достатньо освічені, обізнані у всіх підводних течіях української  економіки. Люди, які в свої 30 чи 35 вже чимало досягнули і можуть себе впевнено вважати представниками середнього прошарку суспільства.

Але в переважній більшості саме вони стали жертвами компанії “Хелікс”, яку правоохоронні органи називають фінансовою пірамідою.

Минулого року довелося спілкуватися з одним із вкладників цієї компанії, з яким знайомий уже років 20.

На тисячу його залізних аргументів зауважив, що це все ж так фінансова піраміда.

І відверта відповідь здивувала.

“Але ж це нова фінансова піраміда. Тому є шанс опинитися на її верхівці”. – парирував знайомий.

Вся біда в тому, що таких людей у Тернополі не одиниці. У нашому місті вже сформувалася каста своєрідних донорів різного роду фінансових пірамід.

Вони починали з МММ, “Разноекспорту” і не пропускали повз своєї уваги жодної фінансової піраміди, яка з’являлася в Україні впродовж останніх 25 років.

Вони досягли певних успіхів у бізнесі завдяки своєї кропіткій та наполегливій праці, але зажди свою десятину віддають на утримання новоявлених пірамід. Надіються, що настане час і вони нарешті опиняться на вершині однієї з таких бізнесових контор.

Нехай надіються, тільки не співчувайте їм. Бо вони у певній мірі такі ж самі аферисти, як і організатори “Хеліксу”, адже сподівалися легкою працею розбагатіти за рахунок інших.

 Сергій РАДКЕВИЧ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*