П’ятниця , 07.08.2020

Поблизу Тернополя на хмельницькій трасі планують зносити незаконні об’єкти

У 2017 році Служба автомобільних доріг у Тернопільській області розпочинає процес інвентаризації земельних полотен у межах області.

Опираючись на Закон України «Про земельний кадастр», Служба має намір надати кадастровий номер усім ділянкам, користувачем яких є.

Інвентаризація земель дозволить продемонструвати громадянам недобросовісність деяких фізичних та юридичних осіб, які самовільно захопили смуги відводу.

Яскравий приклад самозахоплення державних земель можна спостерігати на ділянці дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка в напрямку села Смиківці Тернопільського району.

Служба автомобільних доріг, згідно з Законом України «Про автомобільні дороги», є балансоутримувачем доріг загального користування. Згідно з частиною 2 статті 11 цього закону смуга відведення автомобільних доріг становить 32,5 метри в обидва боки. Розрахунок ведеться від середньої смуги розмітки.

Будівництво будь–яких об’єктів на смузі без погодження зі Службою – грубе порушення закону з боку фізичної чи юридичної особи.

Очевидно, що на ділянці дороги М-12 у напрямку Смиківців Законом України «Про автомобільні дороги» знехтували. На смузі відводу розміщені заклади зі сфери обслуговування.

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області попереджає: після інвентаризації земельних ділянок, усі об’єкти, незаконно встановлені на смузі відводу, підлягають негайному знесенню.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*