П’ятниця , 18.09.2020

Представники HELIX придумали нову пастку та спокійно відкрили офіс у Тернополі (ФОТО)

Багатьох тернополян шокувала звістка про те, що відтепер у Тернополі є навіть офіс HELIX. Своїми коментарями місцеві жителі вже активно діляться у мережі.

Як повідомляє «20 хвилин» наразі в нашому місті вже 500 людей написали заяви про те, що організатори компанії видурили в них чималі кошти, щонайменше – 100 доларів. Але навіть судові процеси, які тривають над трьома організаторами піраміди, не завадили їм відкрити представництво у Тернополі.

У поліції припускають: новий офіс відкрили, щоб мати можливість компенсувати потерпілим грошові кошти. А також втримати людей, які потерпіли від дій компанії, і щоб вони не писали заяв.  Про відкриття нового інформаційного (!) офісу HELIX у Тернополі повідомили на сторінці групи компаній «HELIX GROUP» в одній із соцмереж.

Того ж дня, 11 січня, до поліції написав заяву півтисячний ошуканий цієї компанії. Про це повідомили у секторі комунікації головного управління нацполіції в області. Нагадаємо, у грудні 2016 р. у Тернополі затримали трьох керівників HELIX Дмитра Нагуту, Романа Фелика та Богдана Воронцова. Невдовзі їм обрали міру запобіжного заходу: усі троє мали перебувати два місяці за гратами на час ведення слідства з можливістю внесення застави. П. Нагуті довелось сплатити за рішенням суду 5 млн грн., п. Фелику 2,5 і Воронцову 1 млн грн. Всі внесли заставу і на час слідства перебуватимуть на волі.

У суді обрали міру запобіжного заходу для керівників “Хеліксу”  17 січня у суді Тернополя розглядатимуть апеляційну скаргу Дмитра Нагути. Адже він  просить змінити міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Апеляцію Романа Фелика розглядатимуть найближчими днями. І поки тривають розгляди апеляційних заяв, у Тернополі відкривають новий офіс HELIX.
 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*