П’ятниця , 23.04.2021

Скандальна “журналістка” намагалася зірвати судове засідання, сівши у крісло прокурора

Тернопільська «журналістка» сьогодні намагалася зірвати судове засідання з приводу скасування запобіжного заходу організаторові “Хеліксу” Дмитрові Нагуті.

Судове засідання відбувалося сьогодні, 17 січня, в Апеляційному суді Тернопільської області. Колегія суддів уже вкотре мала розглянути апеляційну скаргу, яку подали захисники Нагути, з приводу скасування міри запобіжного заходу – тримання під вартою, адже на попереднє судове засідання через захворювання Дмитро Нагута з’явитися не зміг. Цього разу він уже приїхав, але судове засідання розпочати вчасно не вдалося.

На суді, крім учасників процесу й вільних слухачів, була ще відома в Тернополі своєю скандальною поведінкою жінка, яка називає себе журналісткою, однак офіційно не належить до жодного видання. Вона ж, власне, не виконала законної вимоги суддів пересісти із місця, де має сидіти прокурор, у залу до всіх інших слухачів, посилаючись на Конституцію України й статті Кримінально-процесуального кодексу України. Однак жодних ґрунтовних доводів у її словах не було, тому колегія суддів оголосила перерву для того, щоб в судовій залі навели порядок.

До «журналістки» викликали патрульну поліцію, яка вивела її із судової зали, а судді прийняли рішення про те, щоб притягнути порушницю до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 185 КУпАП – злісна непокора законному розпорядженню. Санкція статті тягне за собою накладення штрафу від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на термін від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на термін від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на термін до п’ятнадцяти діб.

Джерело: “НОВА Тернопільська газета”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*