Четвер , 29.07.2021

На Тернопільщині у нардепа від БПП відбирають 26 гектарів землі?

Прокуратура Тернопільської області вимагає повернути державі 26 гектарів землі, які передані в оренду фермерському господарству.

Теребовлянською місцевою прокуратурою пред‘явлено позов до Теребовлянського районного суду Тернопільської області з вимогою повернути державі понад 26 га землі вартістю майже 800 тис грн.

Встановлено, що у 2014 році між головним управлінням Державного земельного агенства у Тернопільській області та головою фермерського господарства був укладений незаконний договір оренди землі площею понад 26 га вартістю 782 335 грн.

Оскільки при визначенні орендної плати за угодою не проводилась повна нормативно-грошова оцінка вказаної земельної ділянки, прокуратура вимагає розірвати договір оренди і повернути у володіння та користування держави 26 га землі за межами населеного пункту на території Золотниківської сільської ради Теребовлянського району.

Слід зауважити, що в селі Золотники Теребовлянського району основним орендарем сільськогосподарських земель є компанія родини народного депутата від БПП Миколи Люшняка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*